czwartek, 22 lipca 2010

Misterzy na Baerenstolz!

W dniach 16.07-18.07.2010 Mr Bear Internet oraz Mr Bear Publiczności skorzystali z zaproszenia niemieckich misiów i wybrali się na Baerenstolz i paradę organizowaną w Leipzig.

O swoich wrażeniach napisał na blogu Misterów Zbig:

"Witam wszystkich.
Czas na refleksje po paradzie w Lipsku i party Baerenstolz. Zostaliśmy zaproszenie wraz z Mr Bear Publiczności do Niemiec, przez paru znajomych, którzy, mimo iż nie mają żadnego klubu, umieją się zwołać i wspólnie działać. Opowiem Wam zatem w skrócie, całą historie.
Otóż kilku znajomych z Lipska co 3 miesiące organizuje sobie spotkanie- party w angielskim pubie, który wynajmują. Przyjechaliśmy w piątek po południu, gospodarze przyjęli nas miło i sympatycznie, na miejscu dowiedzieliśmy się że niestety jeden z gospodarzy, miał nieszczęśliwy wypadek rowerowy, (Thomas życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!). Karl pokazał nam piękne stare miasto, a wieczorem dwa puby, gdzie się spotykają ze znajomymi, których oczywiście również zapoznaliśmy. Miejsca miłe i sympatyczne a jedno z nich przede wszystkim wyposażone w działającą klimatyzację! Co w piątkowym upale miało duże znaczenie.

W sobotę, poszliśmy z gospodarzami na paradę. Było fajnie i kolorowo, jak widać na zdjęciach flagi Misiowe powiewały i górowały, nie wiem dokładnie ile było osób, ale myślę ze jakieś 1000 – 1500 osób, różnej nacji i koloru skóry, jak też orientacji seksualnej. Bear Party pod nazwą Baerenstolz odbyło się w pubie Stoned – i o dziwo nie był to klub gejowski hahhahaha a normalny. Ale nie chodziło o miejsce a o ludzi! Przed wejściem były plakaty, że jest to spotkanie tylko męskich facetów. Hasło przewodnie Zero perfum 100% Faceta. I hasła tego pilnowano na wejściu, organizatorzy sprawdzali to, „wąchając” gości , czy nikt nie użył perfum, wody kolskiej itp. Impreza była przeznaczona dla mężczyzn więc rozumiecie…..Mimo iż nie znam języka niemieckiego, a mowie słabo po angielsku, (Piotr mi dużo pomagał jako tłumacz) później , w miarę wypitego piwa to i mój angielski się polepszył. Powiem tak, było to prawdziwie męskie party w wykonaniu Misków z Niemiec i nie tylko.

I na deser…………. Szykują się do przyjazdu do Poznania na wybory, więc ….., Zobaczycie 100% męskich Niedźwiedzi…. Za resztę zapłacicie gotówka, lub karta hahhahaha
Zbig
"

żródło: mrbearpoland.eu
fot. Zbig

1 komentarz:

szkubany pisze...

ale ortografia to u Zbyla leży :)